درباره‌ی ما

این سایت، سایت رسمی انجمن فیلم کوتاه ایران است. این انجمن، تشکلی صنفی، غیر انتفاعی و غیر دولتی و زیر مجموعهی خانه سینماست. در این انجمن دست اندرکاران فیلم کوتاه ایران شامل کارگردانان، فیلمبرداران و تصویربرداران، فیلمنامه نویسان، تدوینگران، تهیهکنندگان، صدابرداران و صداگذاران عضو هستند. این انجمن از سال ۱۳۸۲ کار خود را آغاز کرده است.

هدف کلی این انجمن، حمایت از فیلم کوتاه و دستاندرکاران آن و تلاش در رونق فیلمسازی کوتاه در ایران و ارتباط این سینما با سطوح بینالمللیست.

انجمن فیلم کوتاه ایران، در حال حاضر ۲۶۴ عضو دارد که تعداد آنها بر اساس قوانین عضوگیری رو به افزایش است.

به واسطهی اکثریت جوانِ این صنف، انجمن فیلم کوتاه یکی از فعالترین اصناف خانه سینما به حساب میآید. این انجمن توسط هیأت مدیره‌ای اداره می‌گردد که به وسیله‌ی خود اعضا انتخاب می‌شود.

برای مشاهده‌ی اساسنامه‌ی مصوب دی ماه ۱۴۰۱ انجمن می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

انجمن فیلم کوتاه ایران، زیر مجموعهای به نام «آکادمی ایسفا» دارد که اعضای آن در جشن سینمای ایران، وظیفهی انتخاب فیلم برتر کوتاه را بر عهده دارند. برای مشاهده‌ی آیین‌نامه‌ی این آکادمی می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

این سایت، آسان و مطمئنترین روش برای ارتباط با اعضای هیئت مدیرهی انجمن و نیز دست اندرکاران فیلم کوتاهیست که عضو انجمن هستند. برای ارتباط با اعضای هیئت مدیرهی انجمن، به بخش تماس با ما مراجعه کنید و اگر میخواهید با یکی از اعضا ارتباط برقرار کنید، به صفحهی اعضای ایسفا بروید.

هم‌چنین برای مشاهده‌ی قوانین این سایت نیز می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

چنانچه تمایل دارید به جمع اعضای ایسفا بپیوندید، میتوانید شرایط عضویت را در این‌جا ببینید.

 

تمام حقوق نزد انجمن فیلم کوتاه ایران محفوظ است.