راهنمای پنل اعضاء

با توجه به پرسش های برخی اعضا در مورد نحوه تنظیمات پنل کاربری، بد ندیدیم که توضیحاتی را در مورد کار با پنل اعضاء ذکر کنیم.

 

۱-  با کلیک بر روی آیکون چرخ دنده، می توانید به بخش ویرایش حساب کاربری دسترسی پیدا کنید. این شامل : عکس پروفایل، بیوگرافی، جوایز، ادرس شبکه های مجازی و… می شود.

۲- در نظر داشته باشید، برای وارد کردن آدرس اکانت های شبکه های اجتماعی خود، تنها کافی است نام اکانت را وارد نمائید. و از ذکر http یا www خودداری نمائید.

۳- جهت راحتی در تایپ بیوگرافی ها، می توانید با کشیدن موس در گوشه سمت راست (کلمه P)، باکس های ویرایشی را به هر میزان که نیاز دارید بزرگ تر نمائید.

۴- پیشنهاد می کنیم، برای خوانایی بهتر فیلموگرافی و بخش جوایز، هر عنوان را در یک خط ذکر نمائید. همچنین می توانید به کمک ابزار BOLD ، اسم و عنوان جوایز را از سایز کلمات متمایز نمائید.

۵- همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمائید، با کلیک روی حساب کاربری شما می توانید به تنظیمات اکانت خود دسترسی پیدا کنید. یکی از تنظیمات این بخش حریم خصوصی می باشد. که به کمک آن می توانید دسترسی دیگر کاربران به پروفایل خود را کنترل نمائید.

۶- دیده شده برخی از اعضا، جهت محکم کاری نام خود را در سایت جستجو کرده و با کمال تعجب با عنوان ” متاسفانه هیچ کاربری مطابق با معیارهای جستجوی شما پیدا نشد” مواجه می شوند!

برای جستجو بین اعضا استفاده از یکی از فیلد های سه گانه ی جستجو، کفایت می کند و لازم نیست تمامی فیلد ها را پر نمائید.

تمام حقوق نزد انجمن فیلم کوتاه ایران محفوظ است.