قوانین سایت انجمن فیلم کوتاه (ایسفا)

۱ـ این سایت در چهارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

۲ـ از آن‌‌جایی که این سایت متعلق به صنف فیلم‌سازان کوتاه است، ذکر مطالبی مغایر با منافع صنفی اعضا در آن ممنوع است.

۳ـ درج انتقاد در این سایت به شرط رعایت اصول اخلاقی برای همه آزاد است.

۴ـ ثبت نظر به شکل مستقیم مختص اعضای‌ انجمن فیلم کوتاه و با استفاده از شناسه‌ی کاربری‌ست. افراد دیگر می‌توانند برای درج نظراتشان با دبیر سایت تماس بگیرند.

۵ـ سایت آماده‌ی طرح نظرات مختلف یا حتی مخالف است اما موضوعات شخصی و مسایلی که ارزش عمومی نداشته باشند را طرح نخواهد کرد.

۶ـ نظرات کاربران که مغایر با قوانین سایت باشند، حذف خواهد شد.

۷ـ تبلیغ فرد (حقیقی یا حقوقی) خارج از انجمن در این سایت ممنوع است. تبلیغات تنها باید در قالب «تبلیغ» و در مکان خاص آن و با پرداخت هزینه انجام شوند.

۸ـ بیان مطالب و اخبار درباره‌ی اعضای انجمن که شکل تبلیغی از فعالیت آن‌ها (و نه خودشان) را داشته باشد آزاد است اما این فرصت باید صورت مساوی برای اعضا ایجاد شود.

۹ـ سایت ایسفا، سایتی صرفاً خبری نیست با این حال ارائه‌ی اخبار و مواد تبلیغی‌ای که به جمعیت اعضای انجمن فیلم کوتاه ایران مرتبط است، آزاد است (مانند کتاب، نرم‌افزار مفید و مانند این‌ها) اما برای نظم بخشیدن به این گونه مطالب، تنها خبر موفقیت و برنده شدن اعضا در جشنواره‌های مختلف در آن منعکس خواهد شد و اخبار مربوط به تولید فیلم یا حضور صرف در جشنواره‌ها جزو این امر نمی‌شود. گفتنی‌ست خبر حضور در جشنواره‌های بسیار معتبر از این امر مستثنی‌ست.

۱۰ـ باز نشر مطالب اوریژینال سایت به صورت کاغذی بدون اخذ مجوز ممنوع است و در صورت انتشار اینترنتی آن باید لینک متصل به صفحه‌ی سایت ارائه شود.

تمام حقوق نزد انجمن فیلم کوتاه ایران محفوظ است.